طرح تراکت لایه باز تعمیر موبایل یا تراکت فروشگاه موبایل در سایز تراکت A5 با رنگ بندی آبی بصورت لایه باز در فرمت psd فتوشاپ و رزولیشن ۳۰۰dpi با مد رنگی cmyk برای چاپ تراکت تبلیغاتی صنف موبایل و تعمیرات موبایل طراحی شده است.

در طراحی تراکت لایه باز تعمیر موبایل از تصویر انواع گوشی موبایل ، وکتور گرافیکی کاراکتر اندروید ، لوازم جانبی و تعمیری موبایل استفاده شده است. تصاویر و وکتور های کار شده کیفیت بالایی دارند و فونت فارسی کار شده لایه باز می باشد.

تراکت لایه باز تعمیر موبایل

طرح تراکت تعمیر موبایل با رعایت استاندارد های چاپ کار شده و معیار های چاپ اعم از رنگ بندی مناسب افست ، حاشیه برش پس از چاپ ، سایز و کیفیت چاپ مطابق با فرم بندی عمومی چاپخانه ها می باشد.

این طرح بصورت کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه ها و المان های طرح قابل ویرایش می باشد، کاربر به راحتی می تواند در برنامه فتوشاپ چیدمان لایه ها ، رنگ بندی قالب طرح ، تصاویر و متن درج شده را به دلخواه ویرایش و شخصی سازی کند.

طرح تراکت لایه باز تعمیر موبایل با استفاده از ابزار shape و smart object فتوشاپ کار شده و قابلیت چاپ ر ابعاد لارج فرمت را دارد ، شما می توانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو موبایل و طرح کارت ویزیت تعمیرات موبایل استفاده کنید.

راهنمای دانلود تراکت لایه باز تعمیر موبایل

– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد._در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

عنوان طرح : تراکت لایه باز تعمیر موبایل
موضوعیت طرح : تعمیر موبایل، تعمیرات جانبی موبایل