تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه

دانلود طرح کاملا لایه باز تراکت A5 با موضوعیت آرایشگاه زنانه و سالن زیبایی کار شده در سبک شیک و مدرن با عنوان تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه در وبلاگ سایت ترنج گراف ارائه شده است.

دانلود طرح زیبا و کاملا لایه باز ( لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه ) با موضوع آرایشگاه زنانه، سالن زیبایی کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .
شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .
قیمت طرح ( تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه ) در سایت ترنج گراف ۵۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد .

مشخصات تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه

_ طرح در ابعاد ۲۱*۱۴٫۸ سانتی متر کار شده است.
_ طرح در فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.
_ رزولیشن و کیفیت طرح تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه ۳۰۰ dpi می باشد.
– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه
موضوعیت طرح : آرایشگاه زنانه، سالن زیبایی، تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه، دانلود طرح لایه باز ، طرح psd تراکت آرایشگاه زنانه