طرح تراکت لایه باز صنایع چوبی در فرمت psd فتوشاپ بصورت کاملا لایه باز و با رعایت قوانین چاپ افست و دیجیتال طراحی شده و شامل تصویر میز چوبی ، طراحی داخلی خانه ، تصویر سرویس خواب با رنگ بندی قرمز و خاکستری و المان های طراحی و گرافیکی ، متن تبلیغاتی و شعار تبلیغاتی می باشد.

تراکت لایه باز صنایع چوبی

طرح تراکت لایه باز صنایع چوبی با ابزار شیپ و اسمارت آبجکت طراحی شده و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت برای طراحی بنر تابلو صنایع چوبی و بنر تبلیغاتی صنایع چوبی را دارد.

چیدمان لایه های تراکت صنایع چوبی ، رنگ بندی قاب طرح ، پس زمینه طرح ، تصاویر و متن درج شده قابل ویرایش می باشد.

راهنمای دانلود تراکت لایه باز صنایع چوبی

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : تراکت لایه باز صنایع چوبی
موضوعیت طرح : صنایع چوبی،سیسمونی کودک