طرح زیبا و کاملا لایه باز تراکت لوازم خانگی ، صوتی و تصویری  با موضوع لوازم خانگی و صوتی تصویری، فروشگاه لوازم خانگی در برنامه فتوشاپ ورژن ۵ کار شده است. طرح تراکت در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای لوازم الکتریکی خانه برای کاربران گرامی سایت  ترنج گراف طراحی شده است.

تراکت لوازم خانگی و صوتی و تصویری

طرح تراکت فروشگاه لوازم خانگی با در نظر گرفتن استاندارد های لازم برای فرم های عمومی چاپ افست تراکت تبلیغاتی اکثر چاپخانه های کشور طراحی شده است ، برای این منظور رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ افست تنظیم شده و کیفیت و خطوط برش پس از چاپ رعایت شده است.

با توجه به لایه باز بودن طرح تراکت بدیهی است می توانید از لایه های این طرح برای طراحی کارت ویزیت لوازم خانگی و طرح بنر فروشگاه لوازم خانگی استفاده کنید.

راهنمای دانلود تراکت لوازم خانگی و صوتی و تصویری

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .

– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .

عنوان طرح : تراکت لوازم خانگی ، صوتی و تصویری

موضوعیت طرح : لوازم خانگی، صوتی تصویری، فروشگاه لوازم خانگی