طرح تراکت لایه باز رستوران و غذای خانگی دورو در سایز تراکت A5 بصورت پشت و رو با رنگ بندی نارنجی برای چاپ تراکت تبلیغاتی و آگهی برای معرفی لیست غذاها و خدمات رستوران ها ، غذاخوری ها طراحی گردیده است، این طرح شامل تصویر با کیفیت پرس غذا و لوگو غذا با چیدمان مناسب از وکتور های گرافیکی طراحی شده است و از کادر بندی مناسب برای درج لیست غذاها در پست تراکت استفاده شده است.

تراکت لایه باز رستوران و غذای خانگی دورو

طرح تراکت رستوران و غذای خانگی با رعایت معیار های چاپ اعم از رنگ بندی افست ، رزولیشن و کیفیت ، سایز و خطوط برش پس از چاپ طراحی شده است و در اکثر مراکز چاپی فایل psd دانلودی بدون نیاز به تغییر در فرمت و سایز قابل چاپ می باشد.

طرح تراکت رستوران بصورت کاملا لایه باز کار شده است بصورتی که رنگ بندی قابل طرح ، متن درج شده ، فونت فارسی ، سایز و پس زمینه طرح کاملا قابل ویرایش می باشد.

این طرح با استفاده از ابزار shape و smart object کار شده است به همین منظور قابلیت چاپ در باعاد لارج فرمت را دارد، شما می توانید از لایه های این طرح برای طراحی طرح بنر رستوران ، طرح کارت ویزیت غذای خانگی استفاده کنید.

تراکت لایه باز رستوران و غذای خانگی دورو

تراکت لایه باز رستوران

راهنمای تراکت لایه باز رستوران و غذای خانگی دورو

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

تراکت غذای خانگی , تراکت غذا , تراکت تهیه غذا , تراکت لایه باز رستوران , طرح لایه باز غذای خانگی , کترینک , غذاخوری , منوی رستوران , منوی تهیه غذا , طرح لایه باز رستوران