طرح زیبا و کاملا لایه باز دانلود تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه با موضوع تراکت سالن زیبایی، تراکت زیبا کده ، تراکت آرایشگاه زنانه در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI با استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای برای کاربران سایت ترنج گراف طراحی شده است.

طرح تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه شامل تصویر گرافیکی چهره زن ، فونت فارسی فانتزی لایه باز به همراه متن تبلیغاتی ویژه سالن آرایشی و خدمات و سرویس ها می باشد. تصویر کار شده در طرح از نظر رنگ بندی و نور تنظیم شده و مناسب چاپ می باشد.

دانلود تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه

طرح تراکت آرایشگاه زنانه بصورت لایه باز طراحی شده است بصورتی که چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، پس زمینه و فونت فارسی کار شده قابل ویرایش می باشد.

طرح تراکت آرایشگاه زنانه با ابزار shape و smart object کار شده و قابلیت چاپ لارج فرمت را دارد، با توجه به کیفیت بالای طرح میتوانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر تابلو سالن زیبایی و طرح کار ویزیت آرایشگاه زنانه استفاده کنید.

راهنمای دانلود تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
عنوان طرح : دانلود تراکت لایه باز سالن زیبایی و آرایشگاه زنانه
موضوعیت طرح : سالن زیبایی، زیبا کده ، آرایشگاه زنانه