تراکت psd پرده فروشی

دانلود طرح لایه باز تراکت psd پرده فروشی با موضوع پرده فروشی ، گالری پرده ، دانلود تراکت لایه باز پرده سرا کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .
شما هم اکنون میتوانید به راحتی طرح بسیار زیبا تراکت psd پرده فروشی را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .
تراکت لایه باز پرده سرا – پوستر لایه باز پرده سرا – کارت ویزیت لایه باز پرده سرا – بنر لایه باز پرده سرا – بیلبورد لایه باز پرده سرا – وکتور تلفن – وکتور تاج – تعمیرات پرده – پرده بنفش – پرده طلایی – زمینه برای پرده سرا – طرح لایه بازهمان طور که مشاهده می کنید در تراکت تراکت psd پرده فروشی از عکس پرده و کادر بنفش رنگ که متناسب با رنگ پرده است استفاده شدهطرح فوق به صورت کاملا لایه باز طراحی شده و با تغییر در ابعاد می توان آن را تبدیل به کارت ویزیت ،بیلبورد کرد

ابعاد :A5 / رزولوشن : ۳۰۰ / حجم : ۲۱٫۹

قیمت طرح دانلود تراکت لایه باز پرده فروشی در سایت ترنج گراف ۵۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.
برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید .
که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .

تراکت لایه باز پرده سرا

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : دانلود تراکت لایه باز پرده فروشی
موضوعیت طرح : پرده فروشی ، گالری پرده