دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت

دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت که در نرم افزار فتوشاپ بصورت قالب آماده کار شده و مناسب چاپ کارت ویزیت لمینت می باشد.

همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید طرح در زمینه رنگ سفید و رنگ فیروزه ای کار شده و در طراحی آن از وکتور اینترنت و آیکون های مرتبط با فضای مجازی استفاده شده است.

طرح “دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت ” بصورت کاملا لایه باز در طرحی ساده و شیک با رعایت اصول و استاندارد های چاپ افست طراحی شده است.

طرح کارت ویزیت کافی نت لایه باز در رزولیشن و کیفیت بالا آماده شده و میتوان با تغییر در عنوان و اطلاعات پیش فرض طرح را د رعوانین دیگر استفاده و چاپ کرد.

طرح کارت ویزیت لایه باز کافی نت در نرم افزار فتوشاپ ورژن ۵ به بالا قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد.

برای مشاهده دیگر طرح های مرتبط از دسته ” خدمات فرهنگی ” دیدن فرمایید و پیشنهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت لایه باز آژانس تبلیغاتی ” را هم ببینید.

مشخصات طرح دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت

_ طرح در فرمت psd  و قالب رنگی cmyk کار شده است.

_ ابعاد طرح ۹۰*۶۰ سانتی متر تنظظیم شده و قابل تغییر می باشد.

_ رزولیشن طرح ۳۰۰ dpi می باشد و مناسب چاپ با کیفیت بالا است.

_ رنگ بندی طرح و محتوای آن مناسب چاپ افست می باشد.

همچنین طرح ” دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت ” را میتوان با تغییر در سایز و چینش لایه ها به طرح تراکت تبلیغاتی کافی نت و طرح بنر تابلو سر درب کافی نت و خدمات کامپیوتری تبدیل کرد.

فایل psd کارت ویزیت خدمات کامپوتری در داخل بسته دانلود بصورت فشرده شده گنجانده شده است.

برای دانلود فونت فارسی طراحی کارت ویزیت از وبلاگ سایت ترج گراف دیدن کنید.

در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرایفکی از طریق تماس با ما و یا با درج نظرات خود در بخش دیدگاه ها با ما در ارتباط باشید.

موضوع طرح : کارت ویزیت کامپیوتر لایه باز ، کارت ویزیت خدمات کامپیوتری، دانلود کارت ویزیت لایه باز کافی نت، دانلود طرح لایه باز