طرح کارت ویزیت لایه باز اپل آی دی در سایز ۸٫۵ در ۴٫۸ سانتی متر با رنگ بندی آبی و زمینه سفید بصورت پشت و رو در فرمت psd فتوشاپ طراحی گردیده است ، این طرح مناسب برای نمایندگی های عرضه محصولات اپل به عنوان کارت ویزیت و کارت گارانتی می باشد

این طرح با رعایت استاندارد های چاپ طراحی شده و معیار های چاپ اعم از رنگ بندی رنگ بندی مناسب چاپ ، حاشیه برش پس از چاپ رعایت شده است. این طرح بودن نیاز به تغییر در فرمت و سایز فایل psd در اکثر مراکز چاپی قابل چاپ می باشد.

کارت ویزیت لایه باز اپل آی دی

طرح کارت ویزیت لایه باز اپل آی دی بصورت کاملا لایه باز کار شده است بصورتی که به راحتی می توانید چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، متن درج شده و فونت را به دلخواه تغییر دهید و طرح را شخصی سازی کنید.
در صورت نیاز به دیدن دیگر طرح مرتبط با کارت ویزیت موبایل فروشی می توانید طرح لایه باز کارت ویزیت موبایل فروشی را هم مشاهده نمایید.
اگر خواهان مشاهده طرح های بیشتری از این موضوع هستید می توانید از منوی صفحه در قسمت کارت ویزیت به قسمت موبایل و کامپیوتر مراجعه نمایید.

راهنمای دانلود کارت ویزیت لایه باز اپل آی دی

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_ برای شخصی سازی و ویرایش فایل از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

برای راحتی شما عزیزان مجموعه فونت های فارسی برای طراحی فایل های گرافیکی در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

کارت ویزیت فروشگاه موبایل , کارت ویزیت نمایندگی اپل , کارت گارانتی فروشگاه موبایل , کارت ویزیت تعمیرات موبایل ,

نمونه کارت ویزیت موبایل فروشی , نمونه کارت ویزیت تعمیرات موبایل , کارت ویزیت لایه باز موبایل فروشی , طرح رایگان کارت ویزیت موبایل فروشی , کارت ویزیت رایگان فروشگاه موبایل