طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل در برنامه فتوشاپ به صورت دورو طراحی شده و برای چاپ کارت های لمینت براق و مات، طرح لمینت و لمینتهای مخملی مناسب می باشد. طرح فوق به صورت لایه باز طراحی شده و تمامی لایه های طرح قابل ویرایش می باشد.

شما می توانید با تغییر در سایز و رنگ لایه ها طرح را تبدیل به تراکت فروشگاه موبایل و حتی بنر موبایل فروشی نمایید.

طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل

همانطور که در تصویر شاخص طرح مشاهده میکنید،در طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل از تصویر با کیفیت موبایل و از خط نستعلیق برای نام فروشگاه استفاد شده است که شما بر حسب سلیقه و نیاز می توانید عکس و حتی فونت را عوض کنید .

در صورت نیاز به دیدن دیگر طرح مرتبط با کارت ویزیت موبایل فروشی می توانید طرح لایه باز کارت ویزیت موبایل فروشی را هم مشاهده نمایید.

اگر خواهان مشاهده طرح های بیشتری از این موضوع هستید می توانید از منوی صفحه در قسمت کارت ویزیت به قسمت موبایل و کامپیوتر مراجعه نمایید.

 

طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل

کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل

مشخصات طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل

طرح فوق در ابعاد ۹*۶ و مود رنگی cmyk مطابق استانداردهای چاپ به صورت دورو طراحی شده است.

در صورت بروز هر گونه مشکل در اجرای فایل ابتدا نرم افزار winrar سیستم را آپدیت کنید، در صورت برطرف نشدن مشکل از طریق تلگرام با ذکر نام کاربری با ما در ارتباط باشید.

برای راحتی شما عزیزان مجموعه فونت های فارسی برای طراحی فایل های گرافیکی در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

لطفا نظرات خود را در مورد طرح کارت ویزیت لایه باز فروشگاه موبایل در بخش دیدگاه ها ثبت کنید.

طرح لایه باز موبایل فروشی , کارت ویزیت فروشگاه موبایل , کارت ویزیت موبایل , کارت ویزیت موبایل فروشی , کارت ویزیت لایه باز موبایل فروشی , وکتور موبایل , کارت ویزیت تعمیرات موبایل , دانلود رایگان کارت ویزیت موبایل فروشی , کارت ویزیت psd موبایل فروشی , نمونه کارت ویزیت تعمیرات موبایل , نمونه کارت ویزیت موبایل فروشی