کارت ویزیت مانتو فروشی

دانلود طرح زیبا و کاملا لایه باز ( کارت ویزیت مانتو فروشی ) با موضوع مانتو فروشی کار شده در فرمت لایه باز PSD و کیفیت ۳۰۰ DPI استفاده شده از تصاویر استوک با کیفیت فوق العاده بالا و وکتور های فوق العاده حرفه ای و اختصاصی بهمراه اسایل سازی حرفه ای و اختصاصی برای طرح ویژه سایت ترنج گراف .
شما هم اکنون میتوانید به راحتی این طرح بسیار زیبا را از وبسایت ترنج گراف دانلود و چاپ نمائید .
قیمت طرح ( کارت ویزیت مانتو فروشی ) در سایت ترنج گراف ۵۰۰۰ تومان می باشد که در حال حاضر پایین ترین قیمت ممکن برای یک طرح لایه باز فوق حرفه ای میباشد.
برای دانلود این طرح زیبا روی دکمه دانلود این طرح واقع در قسمت سایدبار سمت چپ دکمه سبز رنگ کلیک کرده و گزینه پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب را انتخاب کنید و پس از آن شما به سبد خرید سایت منتقل میشوید که با وارد کردن ایمیل نام و نام خانوادگی خود به مرحله پرداخت هدایت می شوید که با وارد کردن اطلاعات و پرداخت به مرحله صدور فاکتور میرسید و با کلیک کردن بر روی لینک دانلود طرح میتوانید فایل را با سرعت بالا از وبسایت ترنج گراف دریافت نمائید .
برای مشاهده دیگر طرح های مرتبط با پوشاک زنانه پینشهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت بوتیک زنانه لایه باز ” را هم ببینید

کارت ویزیت مانتو سرا

_ طرح در فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.

_ ابعاد کارت ویزیت مانتو فروشی ۹*۶ سانتی متر می باشد.

_ طرح کارت ویزیت با رعایت اصول چاپ افست طراحی شده است.

_ رزولیشن و کیفیت طرح ۳۰۰ dpi می باشد.

_ رنگ بندی طرح طبق اطلس رنگ افست کار شده است.

راهنمای خرید و دانلود کارت ویزیت لباس زنانه

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت ترنج گراف می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود میتوانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید .
سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال میشود و شما میتوانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
عنوان طرح : کارت ویزیت مانتو فروشی
موضوعیت طرح : مانتو فروشی ، کارت ویزیت مانتو فروشی ، کارت ویزیت مانتو سرا ، دانلود طرح لایه باز ، وکتور مانتو