در این مطلب از وبسایت ترنج گراف طرح زیبا و حرفه ای کارت ویزیت دفتر کارگزاری و دفتر نمایندگی بیمه با عنوان ” کارت ویزیت لایه باز بیمه البرز ” ارائه شده است.

همانطور که در تصویر پیش نمایش مشاهده می کنید طرح کارت ویزیت بیمه البرز بصورت دو رو و عمودی در زمینه رنگ سازمانی بیمه البرز کار شده و در طراحی آن از لوگوی بیمه البرز و شیپ های منحنی استفاده شده است.

طرح psd بیمه البرز بصورت قالب آماده کارت ویزیت کار شده و لایه های آن بصورت مجزا و تفکیک شده می باشد، لایه ها و المان های استفاده شده در طرح قابل ویرایش می باشد.

برای ویرایش طرح نیاز به دانش فنی خاصی نیست و تنها کافی است طرح را در برنامه فتوشاپ باز کنید و اطلاعات و تغییرات مورد نظر خود را در لایه های مشخص شده اعمال کنید.

طرح کارت ویزیت بیمه البرز با رعایت اصول طراحی و استاندارد های چاپ افست طراحی شده و محتوای آن از نظر خطوط برش و قالب رنگی و ابعاد رعایت شده است.

برای مشاهده دیگر طرح های لایه باز کارت ویزیت بیمه از دسته ” دفتر بیمه ” دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم طرح ” کارت ویزیت بیمه پارسیان ” را هم ببینید.

جزئیات طرح لایه باز کارت ویزیت بیمه البرز

_ طرح در قالب psd کار شده است.

_ مد رنگی طرح کارت ویزیت cmyk می باشد.

_ ابعاد طرح ۹۰*۶۰ سانتی متر می باشد.

_ طرح در برنامه photoshop cc کار شده است.

_ حجم فایل psd کارت ویزیت ۲ مگابایت می باشد.

راهنمای خرید و دانلود کارت ویزیت لایه باز بیمه البرز

فایل تصویری راهنمای استفاده محصولات ترنج گراف در داخل بسته دانلود گنجانده شده است.

لینک دانلود مجموعه فونت های فارسی در وبلاگ سایت ترنج گراف قرار داده شده است.

در صورت بروز مشکل به هنگام دانلود فایل و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید

برای دانلود رایگان کارت ویزیت بیمه پارسیان و دیگر طرح های psd اشتراک ماهانه ترنج گراف را خرید کنید.

موضوع طرح :طرح کارت ویزیت پشت و رو شرکت بیمه البرز,کارت ویزیت دفتر بیمه,طرح لایه باز کارت ویزیت دو رو دفتر بیمه البرز,طرح لایه باز کارت ویزیت نمایندگی بیمه البرز,طرح کارت ویزیت کارگزاری بیمه,کارت ویزیت لایه باز بیمه البرز