طرح لایه باز بنر وفات حضرت فاطمه معصومه که شامل تایپوگرافی فاطمه معصومه (س),کادر اسلیمی,شمسه,وکتور گل,وکتور کبوتر می باشد و می تواند برای چاپ بنر وفات حضرت معصومه مورد استفاده قرار گیرد.

مشخصات فایل psd بنر وفات حضرت معصومه

_ طرح در فرمت psd و مد رنگی cmyk کار شده است.

_ روزلیشن طرح ۳۰۰ dpi می باشد.

_ طرح لایه باز و تست شده می باشد.

_ رنگ بندی طرح قابل تغییر می باشد.

توضیحات طرح بنر وفات حضرت معصومه

– لازم به ذکر است که کلیه طرح های موجود در وبسایت ترنج گراف دارای فایل آموزشی ( فایل حاوی آموزش ویرایش طرح ، استفاده از لایه ها ، فعال سازی لایه بندی و … ) می باشد که جهت راحتی مشتریان وبسایت ترنج گراف در بسته دانلود طرح گنجانده شده است .
– کلیک روی گزینه پرداخت مبلغ برای دانلود طرح به منزله پذیرش کلیه قوانین سایت می باشد .
– کلیه فایل های موجود در ترنج گراف %۱۰۰ لایه باز بوده و تست شده و تائید شده می باشد در صورت وجود هر گونه مشکل در دانلود می توانید با مدیریت سایت از بخش تماس با ما اقدام کنید . سایت دارای پشتیبانی ۲۴ ساعته در کلیه ساعات شبانه روز بوده ، در صورت نیاز به تماس با طراح و گرافیست این طرح بعد از خرید این طرح بخش تماس با گرافیست برای شما فعال می شود و شما می توانید اطلاعات تماس طراح طرح خریداری شده را مشاهده کنید و اقدام به تماس کنید .
همچنین طرح فوق کاملا لایه باز با فرمت psd و قابل ویرایش در برنامه فتوشاپ می باشد.

عنوان طرح: بنر وفات حضرت معصومه
موضوعیت طرح: طرح بنر وفات حضرت معصومه، بنر وفات حضرت معصومه، طرح بنر رحلت حضرت معصومه، بنر لایه باز رحلت حضرت معصومه، بنر رحلت حضرت معصومه، بنر وفات حضرت معصومه، طرح لایه باز وفات حضرت معصومه، طرح رحلت حضرت معصومه، پلاکارد وفات حضرت معصومه، طرح پلاکارد رحلت حضرت معصومه