طرح لایه باز تراکت کافی شاپ در طرحی افقی و تکرو در سایز تراکت A5 بصورت لایه باز در فرمت psd فتوشاپ با رزولیشن ۳۰۰dpi طراحی گردیده است. این طرح با رعایت استاندادرد های چاپ و طراحی اعم از رنگ بندی مناسب ، کیفیت چاپ ، حاشیه برش و فضای کافی برای درج متن طراحی شده است و در اکثر مراکز چاپی بدون نیاز به تغییر در فرمت و سایز فایل دانلودی قابل چاپ می باشد.

در طراحی این طرح سعی شده از عناصر گرافیکی با بالاترین کیفیت استفاده شود و برای داشتن چاپ با کیفیت بالا از تصویر استوک فنجان نسکافه ، دانه های قهوه و شیرینی، فونت فارسی فانتزی ، وکتور لیبل طلایی و متن تبلیغاتی مناسب استفاده شده است.

طرح لایه باز تراکت کافی شاپ

طرح تراکت کافی شاپ بصورت کاملا لایه باز طراحی شده و بصورتی می باشد چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، تصاویر و متن نوشته شده قابل ویرایش می باشد.

این طرح با استفاده از ابزار shape و smart object کار شده و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد، شما میتوانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر کافی شاپ ، طرح کارت ویزیت کافی شاپ استفاده کنید.

لایه های این طرح بصورت مجزا و تفکیک شده گروپ بندی شده است و با جانمایی اطلاعات پیش فرض در لایه های مشخص شده قابل شخصی سازی می باشد.

راهنمای دانلود تراکت کافی شاپ

_ برای ویرایش طرح و عدم مواجه با خطا از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه استفاده فایل می باشد.

_ در صورت بروز خطا به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

_ برای استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده win rar استفاده کنید.