طرح لایه باز کارت ویزیت دورو آرایشگاه زنانه یا کارت ویزیت سالن زیبایی در فرمت psd فتوشاپ بصورت پشت و رو در سایز ۹ در ۶ سانتی متر با رنگ بندی قهوه ای و طلایی با چیدمان زیبا از تصویر چهره زن ، شیپ های طلایی ، وکتور گل و المان نور طراحی شده که زیبایی دو چندان به طرح داده است. همچنین از فونت لاتین فانتزی برای نام آرایشگاه استفاده شده است.

طرح کارت ویزیت دورو آرایشگاه زنانه بصورت قالب آماده کارت ویزیت لمینت طراحی شده و بدون نیاز به تغییر در فرمت و سایز فایل psd کارت ویزیت قابل چاپ می باشد.

کارت ویزیت دورو آرایشگاه زنانه

فایل لایه باز کارت ویزیت آرایشگاه زنانه بصورت اسمارت آبجکت کار شده و قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد ، شما می توانید از لایه ها و تصاویر این طرح برای طراحی بنر آرایشگاه زنانه و طرح تراکت آرایشگاه زنانه استفاده کنید.

فایل psd کارت ویزیت آرایشگاه زنانه کاملا لایه باز کار شده است بصورتی که کاربر به راحتی می تواند چیدمان لایه ها ، رنگ بندی قالب طرح ، پس زمینه طرح ، المان نور و متن درج شده را مطابق با سلیقه خود تغییر دهد.

همچنین اصول چاپ افست در طراحی این طرح رعایت شده است ، رنگ بندی و نور تصویر ، حاشیه برش پس از چاپ و رنگ بندی قالب طرح طبق اطلس رنگ افست تنظیم شده است.

راهنمای دانلود کارت ویزیت دورو آرایشگاه زنانه

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.