طرح لایه باز کارت ویزیت موبایل و کارت ویزیت تعمیرات موبایل با رنگ بندی آبی و سفید بصورت لایه باز و فرمت psd با ابزار shape و smart object طراحی گردیده است ، طرح کارت ویزیت موبایل فروشی بصورت پشت و رو و طرح عمودی در سایز ۹ در ۶ سانتی متر طراحی شده و شامل تصویر گوشی موبایل اپل ، شیپ های رنگی بنفش و زرد ، لوگو شرکت اپل ، فونت فانتزی و مناسب طرح با متن مناسب برای تعمیرات و لوازم جانبی گوشی ، ساخت اپل آی دی و دیگر خدمات گوشی موبایل می باشد.

کارت ویزیت موبایل

طرح کارت ویزیت لایه باز موبایل با رعایت اصول چاپ کار شده و معیار های چاپ نظیر رنگ بندی مناسب چاپ افست ، حاشیه برش ، کیفیت چاپ و سایز رعایت شده است و بودن نیاز به تغییر در فرمت و سایز فایل دانلودی قابل چاپ می باشد.

فایل psd کارت ویزیت موبایل بصورتی کار شده است که چیدمان لایه ها ، رنگ بندی طرح ، متن درج شده ، پس زمینه و قابل عمودی طرح قابل ویرایش و تغییر می باشد.

با توجه به کیفیت بالای طرح لایه باز موبایل شما میتوانید از لایه های این طرح برای طراحی بنر گوشی موبایل و طرح تراکت فروشگاه موبایل استفاده کنید.

همچنین می توانید یکی دیگر از طرح های موبایل و تبلت را با موضوع ” کارت ویزیت پخش قطعات موبایل ” در سبکی متفاوت طراحی شده است را ببینید.

راهنمای دانلود کارت ویزیت موبایل

_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه استفاده فایل می باشد.

_ برای ویرایش طرح و عدم مواجه با خطا از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_ برای استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده win rar استفاده کنید.

_ در صورت بروز خطا به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.