طرح کارت ویزیت لایه باز قنادی و شیرینی فروشی در فرمت psd فتوشاپ با رزولیشن ۳۰۰dpi در سایز ۹*۶ سانتی متر بصورت دورو ( پشت و رو ) طراحی گردیده است ، این طرح شامل تصویر استوک شیرینی، کیک و شکلات و تصویر پخت شیرینی می باشد و از فونت فانتزی فارسی استفاده شده است.

این طرح برای چاپ کارت ویزیت کیک و شیرینی ، کارت ویزیت کیک خانگی ، کارت ویزیت شیرینی سرا مناسب می باشد.

کارت ویزیت لایه باز قنادی

طرح لایه باز کارت ویزیت قنادی و کارت ویزیت کیک و شیرینی بصورتی طراحی شده است که تصاویر طرح ، چیدمان لایه ها ، فونت و متن نوشته شده و پس زمینه طرح قابل ویرایش و شخصی سازی می باشد و در طراحی آن فضای کافی برای درج متن در نظر گرفته شده است.

این طرح با استفاده از ابزار فتوشاپ shape و smart object طراحی شده است و به همین منظور قابلیت چاپ در ابعاد لارج فرمت را دارد.

شما میتوانید با تغییر در چیدمان لایه ها و سایز فایل psd کارت ویزیت شیرینی سرا را به طرح بنر قنادی و طرح تراکت شیرینی فروشی و قنادی تبدیل کنید.

طرح کارت ویزیت لایه باز قنادی با رعایت اصول چاپ طراحی شده و معیار های چاپ اعم از رنگ بندی افست ، سایز و کیفیت چاپ ، حاشیه برش پس از چاپ رعایت شده است.

راهنمای دانلود کارت ویزیت لایه باز قنادی

_بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه ی استفاده می باشد.

_در زمان استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده winrar استفاده کنید.که فایل آن در وبلاک سایت موجود می باشد.

_ لینک دانلود فونت فارسی به کار برده شده در طرح ها در وبلاگ سایت قرار داده شده است.

_ هنگام بروز خطا موقع دانلود از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

فایل لایه باز کارت ویزیت قنادی , کارت ویزیت شیرینی فروشی , کارت ویزیت شیرینی سرا , کارت ویزیت شیرینی , کارت ویزیت کیک و شیرینی , کارت ویزیت کیک خانگی