ترنج گراف

لوح تقدیر لایه باز خانواده شهید با تذهیب طلایی

علی مختاری

228 طرح در ترنج گراف
دریافت فایل
  • اعمال مشخصات فروشگاه شما بر روی طرح
  • تغییر در ابعاد و انــدازه نــــوشتــــه ها
  • تغییر در رنگ بندی در صـورت امکان
  • آماده ســــازی بــرای چاپ مـــــورد نظر
  • ارسال فایل به کاربــر

لوح تقدیر لایه باز خانواده شهید با تذهیب طلایی

طرح لایه باز لوح تقدیر خانواده شهید با تذهیب طلایی رنگ، گرافیک و طراحی شیک و رسمی در اندازه استاندارد و مناسب برای چاپ تقدیرنامه طراحی گردیده است. این طرح در برنامه فتوشاپ و در فرمت رایج psd فتوشاپ طراحی شده است و بصورت فایل آماده و قابل ویرایش در اختیار کاربران گرامی سایت قرار گرفته است. این طرح با استفاده از المان های مناسب و مرتبط با موضوع کار شده است و برای چاپ لوح تقدیر از خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان کار شده است. در این طرح از متن آماده و قابل ویرایش برای تجلیل و تقدیر استفاده شده است که با تغییر چند عنوان می توان برای موضوعات اشاره شده استفاده کرد.

طراحی طرح لوح تقدیر لایه باز شامل تذهیب طلایی رنگ، تصویر امام و رهبری، تصویر گل لاله و پرچم ایران، خوشنیسی بسم الله الرحمن الرحیم و الله می باشد که با کادر بندی رسمی و با چیدمان خوانا در قالب عمودی و اندازه ۲۱ در ۲۹.۷ سانتی متر طراحی شده است. فایل psd لوح تقدیر بگونه ای ذخیره شده است که شما عزیزان به راحتی بتوانید محتوای متنی و گرافیکی را به دلخواه در کوتاه ترین زمان برای چاپ آماده نمایید. متنو عناوین، ترکیب رنگی، چیدمان و پس زمینه طرح قابل ویرایش می باشد.

طرح لایه باز لوح تقدیر خانواده شهدا برای چاپ تقدیرنامه شهدا ، لوح تقدیر خاناوده جانبازان ، لوح تقدیر خانواده ایثارگران ، لوح سپاس فرزند شهید می باشد.

این طرح با در نظر گرفتن معیار ها و اصول چاپ افست طراحی شده و محتوای فایل psd لوح تقدیر از نظر رنگ بندی ، حاشیه برش پس از چاپ ، کیفیت چاپ تنظیم شده است و نیاز به تغییر ندارد.

طرح لوح تقدیر لایه باز خانواده شهید کاملا لایه باز کار شده و تمام لایه ها بصورت تفکیک شده و مجزا گروپ بندی شده است ، چیدمان لایه ها ، رنگ بندی قالب طرح ، پس زمینه لوح تقدیر ، متن درج شده و سایز فایل psd قابل ویرایش می باشد.

_ بسته دانلود شامل فایل تصویری راهنمای کنترل لایه ها ، ویرایش و نحوه استفاده فایل می باشد.

_ برای ویرایش طرح و عدم مواجه با خطا از فتوشاپ ورژن ۵ به بالا استفاده کنید.

_ برای استخراج فایل psd از نرم افزار آپدیت شده win rar استفاده کنید.

_ در صورت بروز خطا به هنگام دانلود و یا معیوب بودن فایل گرافیکی از طریق تلگرام و یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

موضوعیت طرح : لوح تقدیر , لوح سپاس , متن تقدیر از فرزند شهید , لوح تقدیر جانبازان , طرح لایه باز لوح تقدیر ایثارگران , لوح تقدیر یادواره شهدا , متن لوح تقدیر از خانواده ایثارگران

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “لوح تقدیر لایه باز خانواده شهید با تذهیب طلایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت فایل
  • اعمال مشخصات فروشگاه شما بر روی طرح
  • تغییر در ابعاد و انــدازه نــــوشتــــه ها
  • تغییر در رنگ بندی در صـورت امکان
  • آماده ســــازی بــرای چاپ مـــــورد نظر
  • ارسال فایل به کاربــر
×